Kalendarz wydarzeń

Grudzień,
2020
Grudzień 2020
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
29 30 1 Tuesday, 1 December 2020 2 Wednesday, 2 December 2020 3 Thursday, 3 December 2020 4 Friday, 4 December 2020 5 Saturday, 5 December 2020
6 Sunday, 6 December 2020 7 Monday, 7 December 2020 8 Tuesday, 8 December 2020 9 Wednesday, 9 December 2020 10 Thursday, 10 December 2020 11 Friday, 11 December 2020 12 Saturday, 12 December 2020
13 Sunday, 13 December 2020 14 Monday, 14 December 2020 15 Tuesday, 15 December 2020 16 Wednesday, 16 December 2020 17 Thursday, 17 December 2020 18 Friday, 18 December 2020 19 Saturday, 19 December 2020
20 Sunday, 20 December 2020 21 Monday, 21 December 2020 22 Tuesday, 22 December 2020 23 Wednesday, 23 December 2020 24 Thursday, 24 December 2020 25 Friday, 25 December 2020 26 Saturday, 26 December 2020
27 Sunday, 27 December 2020 28 Monday, 28 December 2020 29 Tuesday, 29 December 2020 30 Wednesday, 30 December 2020 31 Thursday, 31 December 2020 1 2
Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii.


Porządek Mszy Świętych - okres zwykły

Niedziela

GÓRKA KOŚCIELNICKA - godz. 07.00 i 12.00


KOŚCIELNIKI - godz. 10.30 i 17.00


WOLICA - godz. 09.00


Poniedziałek

GÓRKA KOŚCIELNICKA - godz. 16.30

KOŚCIELNIKI - godz. 19.00


Wtorek

GÓRKA KOŚCIELNICKA - godz. 16.30

WOLICA - godz. 18.00


Środa

GÓRKA KOŚCIELNICKA - godz. 16.30

KOŚCIELNIKI - godz. 19.00


Czwartek

GÓRKA KOŚCIELNICKA - godz. 16.30

WOLICA - godz. 18.00


Piątek

GÓRKA KOŚCIELNICKA - godz. 16.00

KOŚCIELNIKI - godz. 19.00


Sobota

GÓRKA KOŚCIELNICKA - godz. 16.30

WOLICA - godz. 18.00

 

Liturgia

Wesprzyj nasze dzieło. Numer konta: 16 1020 2906 0000 1402 0013 6572

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com